Charlotte Tilbury právě spustila rtěnku po Kate Middleton

Charlotte Tilbury právě spustila rtěnku po Kate Middleton

Mezi naší novou posedlostí s olejem Rosehip, naší masovou kolekcí Essie's Classic Ballet Slippers nailového laku a nákupu lžící na vlasy Elnett, je bezpečné říci, že pokud Kate Middleton použije kosmetický výrobek, bezpochyby ji budeme kopírovat. Jako, ASAP.

A jasně legendární make-up artist a žena za její naprosto pochybnou eponymní značkou, Charlotte Tilbury, zná sílu Middleton stejně jako my.

Yup, inspirovaná její láskou ke královské rodině, a bezpochyby K Mids 'vážné pověsti krásy, Charlotte Tilbury vypustil dvě nové rtěnky jmenoval, vhodně, vévodkyně a legendární královna.

obraz

Charlotte Tilbury Vévodkyně, 24 liber

Součástí nové rtěnky trio Charlotte Tilbury na vaší péči o rty a spojenou s již existujícím fuchsie-tónovanou královnou rtěnkou (protože Tilbury už byla na tom královském humbuk), jsme oba nové odstíny odrazili jako make-up taška musí mít.

obraz

Charlotte Tilbury Legendární královna rtěnka, 24 liber

Ode k Kate Middletonové klasické anglické růže make-up vzhled, vévodkyně je prachová vinobraní růžová, zatímco legendární královna je konečný víno barevné tmavě červené. Dokonale, když paní Windsorová samozřejmě jde.

Když mluvíme Řez, Tilbury říkala, že její nové královské rtěnky jsou "ideální pro každou královskou dovolenou ve vašem deníku."

obraz

Charlotte Tilbury na vaší péči o rty, 60 liber

Add Comment

− 2 = 1