Blue Ivy Carter zahajuje linii krásy a je jen pět

Blue Ivy Carter zahajuje linii krásy a je jen pět

Není třeba překonat severozápad, který se minulý týden zapojil do rodinného podnikání v Kardashi-západ, modelováním dětského oděvního rodiče jejího rodiče, dnes už modrá Ivy Carterová uvedla na trh svou vlastní řadu kosmetických výrobků.

Oh, a zmínili jsme se, že je pět let starý?

Blue Ivy Carter, Beyonce, Jay Z | ELLE UK

Getty Images

Abych byl spravedlivý, jednou jsem jedl půl baru jahodovitého mýdla, když mi bylo čtyřleté, takže možná ona také je odborníkem na každodenní kosmetické a koupelové náležitosti.

Koneckonců, "někteří se narodí skvělí, někteří dosahují velkoleposti ..."

Podle Vanity Fair, Beyonce plánuje spustit řadu produktů Blue Ivy Carter poté, co společnost nyní těhotná zpěvačka nedávno podala přihlášku ke jménu své dceřiné ochranné známky u amerického úřadu pro patenty a ochranné známky.

Příspěvek sdílený společností Beyoncé (@beyonce)

Podle reportáže Beyonce plánuje používat jméno své dcery, aby spustila řadu krásy, která obsahuje vše od vůní a péče o vlasy, stejně jako zábavní služby "v podobě živých hudebních představení; produkce filmových filmů (a) fan klubů, videohier a mobilních zařízení.

Není to však poprvé, kdy se spevák 'Halo' a její manžel rapper pokusili získat patent na jméno svého prvorozeného.

Rádi bychom sdílet naši lásku a štěstí. Byli jsme požehnáni dvakrát. Jsme nesmírně vděční, že naše rodina roste o dvě, a děkujeme vám za vaše přání. - Carterovi

Příspěvek sdílený společností Beyoncé (@beyonce)

Krátce poté, co se v roce 2012 narodila Modrá Ivy, se pár pokusil o zapsání jejího křestního jména, ale soudce rozhodl, že svatební plánovač v Bostonu má nejprve patent, podle VF.

Nicméně, slavný pár se nyní snaží patentovat své dceřiné jméno a příjmení, "Blue Ivy Carter", pro budoucí podnikání.

[instagram]

Příspěvek sdílený společností Beyoncé (@beyonce)

Jediná věc, kterou se moje rodiče pokoušeli dělat s mým jménem, ​​když mi bylo pět let, bylo, že jsem je šil do sady P.E.

Ach, jak se časy změnily.

Zprávy přicházejí dny poté, co zpěvačka, která získala ocenění Grammy, oznámila, že očekává dvojčata s manželem a posílá svět do roztržení.

LITERÁLNÍ MÍSTO # beyoncépregnant #beyonce #jayzandbeyonce

Příspěvek sdílený společností Beyonce (@its_yaa_girl_bee)

Beyoncé nás nikdy nepřekvapí.

Add Comment

1 + 4 =