Black Beauty Guide: Jak zvýraznit tóny tmavé kůže

Jako teenagerka jsem často procházel krámskou taškou své matky a požádal ji o make-up - myslete na MAC Studio Fix Foundation a Mary Kay Tinted Moisturizer.

Při jedné příležitosti jsem narazil na leták, který představoval somalský supermodelka, Iman, která se představovala pro svou vlastní kosmetiku. Vysoké body hnědé kávové hnědé kůže vyzařovaly zlatou záři, která byla vyvážena hlubšími odstíny v obrysech. Odfouknutá tímto obrazem jsem smíchal smetanou blusher s jantárním bronzers v pokusu o re-vytvořit vzhled. Řekněme, že to nebyl úspěch.

V té době bylo zvýraznění velmi tajemstvím krásy celebrit a zákulisí, takže jste musel být profesionální vědět, jak dostat záře správně. Dnes, zvýrazňovače hrají důležitou roli v našich make-up rutin, ale stejně jako většina výrobků pro vaši pokožku, neexistuje jedno-size-fits-vše řešení.

obraz

Imaxtree

Jak zvýraznit tóny tmavé kůže

Krok 1 - Určete typ kůže

Zvýrazňovače mají různé konzistence - některé z nich fungují lépe na některých typech kůže více než jiné.

"Často se předpokládá, že tmavší kožní tóny mají tendenci být oile než jiné, což je falešné, takže je důležité pochopit, jaký typ kůže máte, než vyberáte výrobek," říká Eryca Freemantleová, Global Make-Up Educator and Strategist.

"Zvýrazňovače na bázi prášku a smetany vyžadují různé způsoby aplikace podle typu a přirozeného zbarvení pokožky," dodává. "Proto navrhuji, abyste na tváři, nikoliv na ruce, namalovali zvýrazňovače, abyste získali přesnou představu o tom, co nejlépe sedí na pokožce."

obraz

Krok 2 - Získejte správný odstín

To je velký, na který si dávejte pozor, protože špatný odstín zvýrazňovače může vypadat jako tmavé odstíny pletiplachý nebo křídový.

Ačkoliv je na trhu nyní širší nabídka značkových zvýrazňovačů, je stále snadné udělat nesprávné volby při nakupování. "Pokud jde o tmavé odstíny pleti, zlaté zvýrazňovače fungují nejlépe, stříbrné nebo růžové odstíny mohou vypadat trochu nudné a dokonce šedé," říká Adriana Brito, MAKE UP FOR EVER UK Irský národní trenér.

Krok 3 - Nechte aplikaci

Jakmile máte ruce na zvýrazňovači, který klepá na všechny vaše krabice, je načase hrát na tipy pro aplikaci.

Stejně jako blusher, zvýrazňovače se obvykle používají po základních produktech, jako jsou základy a maskování. "Bezchybné plátno je všechno, co se týče pleti, tak první věci: vždy připravte kůži," vysvětluje Brito. "Začněte tím, že použijete korektor několik odstínů, které jsou světlejší než tón pokožky, do oblastí, které chcete vyzdvihnout a nastavte je práškem."

Snaž se...

MAKEUP FOR EVER Ultra HD lisovaný prášek v banánu nebo broskev, 26 liber

obraz

"Dále, prach na zlatém zvýrazňovači prášku na nejvyšších místech vašich lícních kostí, nahoře nosu a cupidů.

"Jako poslední krok můžete zdůraznit tyto zvýrazněné oblasti pomocí bronzeru na lícní kosti, stranách nosu, čelisti a rohů vašeho čele."

5 Musí mít zvýrazňovače pro tmavou pleť

1. SLEEK Zvýraznění palety v Kleopatřině boku, 9,99 £

Nejlepší z obou světů, tento elegantní kompaktní výrobek značky SLEEK obsahuje dva pečené bronzové prášky a dvě oslnivé kovové krémové vzorce, které mohou být navrstveny tak, aby dodávaly světelný lesk z vašich lícních kostí přímo ke klíční kosti.

obraz

2. PŘEDMĚRNÝ PRISMATICKÝ Zvýrazňovač lásky světle v mém životě, 25 liber

Vyrobené z jedinečné patentované technologie Prisma Shine, prsmatické zesilovače TOO FACED jsou světelnou kombinací pečených, práškových, krémových a tekutých formulací, které byly spojeny dohromady a vytvořily tak nejvyšší zářivost. A co víc, tento nádherný zlatý odstín je vázán na jiskření všech variant tmavé kůže.

obraz

3. Illuminator ICONIC LONDON in Glow, £ 32.99

Milovníci krásy jsou všudypřítomní, svítidlo ICONIC LONDON Illuminator in Glow je terakotovým zvýrazňovačem, který vám dá krásnou bronzovou záři s pouhými několika kapkami.

obraz

4. MAC Mineralize Skin-Finish ve zlatém vkladu, £ 25,50

Ideální pro suchou pokožku, MAC Mineralize Skin-Finish v Gold Deposit je hydratační pečená prášková směs, která má úžasnou barevnou výplň, která odráží jemný zlatý bronzový třpyt.

obraz

5. BECCA třpytivý kůží Perfector lisovaný zvýrazňovač v Topaze, 32 liber

Infuzovaný s vícebarevnými pigmentovými perlami, BECCA je Shimmering Skin Perfector v Topaza je lisovaný prášek se smetanovou strukturou, který smíchá bronzové a zlaté třpytky-jako specks pro show-stopping lesk.

obraz