AW18 Just Reclaimed 'Going Out' Smokey Eye A my jsme do toho

Ano, duhová pastelová oční linka může být módní týdenní trend krásy, který dělá velké splash zákulisí (viz Dior, Prada, Jeremy Scott, Salvatore Ferragamo, seznam pokračuje), ale v zákulisí klasické kouřové oko bylo tiché pohodě dívka návrat.

Dlouho zvažoval make-up vzhled vyhrazený výhradně pro Victoria's Secret modely nebo Cheryl v noci out, AW18 oficiálně vládl kouřové oko fashwun znovu.

Pozorované zákulisí všude od Erdem a Anny Sui, Tommymu Hilfigerovi a Tomovi Fordovi, AW18 dalo kouřovému oku svislé pečeť schválení. Která je skvělá zpráva pro všechny, protože to může být jen nejvíce lichotivé oční make-up vůbec.

Přečtěte si o každém způsobu práce 2018 je reinkarnace kouřového oka a vypadat epický ...

"Smokey" Smokey Eye

obraz

Imaxtree

Zní to doslovně, ale nese. Zákulisí u Tom Forda, Erdem a Maxa Mary bylo všechno o grungeově černém očním make-up, který byl "vykouřen". Zamyslete se nad menšími jasnými hnědými a třpytivými očními stíny, tento vzhled byl matně černý a úplně špatný.

Vymezené linie zásuvek s rozptýlenými hranami poskytly opotřebovaný vzhled, který říkal: "Strávil jsem celou noc s Kate Mossem a moje oční make-up vypadá ještě lépe."

Milujeme... Tom Ford Private Eye Zobrazit v barvě Nightcast, £ 29

obraz

Taupe Smokey Eye

obraz

Imaxtree

Nikdy jsme si nemysleli, že budeme popisovat 'taupe' jako vzrušující, ale my jsme ani nikdy nenapadlo, že AW18 vrátí kulečník jako legit kloboučku, takže jsme tady.

Přírodou způsob, jak tuto sezónu pracovat s kouřovým pohledem, tóny hnědé, hnědé a tupé byly promyty přes oči, aby se na každodenním hnědém očním stínu rozechvěly.

"Inspirací pro tuto sezónu byla surová krása, s důrazem na čerstvou kůži, chlapčenské obočí a strašidelné oči," řekl Andrew Gallimore, NARS UK Make-up Artist Ambassador v zákulisí Isa Arfen, kde použil matné rtěnky pro vytvoření éterického vzhledu .

Milujeme... NARS Powermatte Lip Pigment v americké ženě, 23 liber

obraz

Jewel Tone Smokey Eye

obraz

Imaxtree

Zdálo se, že růžové a fialové Twiggy-esque oči od Pat Mcgrath u Anny Sui, metalické a vážně křídla u Marc Jacobs nebo smaragdově zelené a až na obočí na Naeem Khan, byly všude všudy klenotní kouřové oči.

Pokud necítíte všechny barevné oční stíny, jděte do tlumeného odstínu khaki nebo baklažánu s trochou lesku, abyste se k tomuto trendu přiblížili.

Milujeme... Anastasia Beverly Hills Eyeshadow Single v Moss, 12 liber

obraz

Ocenění Season Smokey Eye

obraz

Imaxtree

Pokud je tradiční glamové kouřové oko vaše, pak tato aktualizace AW18 na oblíbeném červeném koberci je pro vás. Trochu dychtivější a mnohem víc doutnající než vaše obvyklá make-upová legenda Diane Kendal popsala pohled v zákulisí na Carolině Herreře jako "půlnoci smokey". Náladový...

Udělejte svůj AW18 s kovovým břidlicovým očním stínem, nádechem tmavě modrého oční linky a množstvím zvýrazňovače nebo bílého třpytivého pigmentu v rohu oka.

Nejlepší kousek? Je to lichotivé kvůli pravidlu "dvě třetiny", kde tmavší stín začíná asi třetinu cesty do vašeho oka, čímž vzniká rozšiřující efekt a všeobecně lichotivý mandlový tvar.

Milujeme...Burberry Beauty Kompletní oční paleta v Smokey Grey No.01, £ 40

obraz