9 způsobů, jak zcela upgradovat oční make-up

Vaše oči jsou nejdůležitějším prvkem, který si lidé všimnou, když vás poprvé setkávají, takže je zcela důležité, abyste strávili několik dalších minut, aby vypadali jako jasné, odvážné a vyzývavé, co je to pravda?

Ať už je vaše barva očí, tvar nebo příležitost, sestavili jsme konečný průvodce, jak zdokonalit své pepře, kompletní s chytrými tipy, které jste získali z koncertů v zákulisí a triků Všechno nejlepší umělci make-up přísahají. Nejlepší část? Nemusíte být pro jejich zvládnutí.

1. Najděte správný odstín

Bez ohledu na barvu očí nebo tón pleti, teplé, nudné odstíny vyhovují všem. Vaše nejlepší sázka? Chcete-li investovat do speciálně vyvážené palety kompletní s řadou různých tónů a povrchů, můžete se rozmíchat a přizpůsobit podle vaší nálady a příležitosti. Náš výběr je Tarte's Tartelette Toasted Eyeshadow Palette.

obraz

9 způsobů, jak zcela upgradovat oční make-up

Z Latte (teplý tón, který vypadá ohromující na bledých a středních tónech) na Flame (ohnivá burgundská s mírnou perleťovou, která doplňuje hlubokou olivovou a tmavou pleť a ošetření), může se pochlubit dvanácti doplňujícími odstíny, které lze umýt samostatně pro jemné denní vzhled nebo vrstvené a zesílené pro noční výstup. V podstatě se jedná o párty v paletě a můžete si také být jisti, že při výrobě vaší řezy nebylo poškozeno žádné zvíře, protože produkty Tarte jsou zcela bez krutosti.

2. Proveďte těsnost

Hollywoodskou inspirovanou technikou, kterou cvičí prakticky všichni umělci make-up v zákulisí, je těsnější podšívka nejjednodušší způsob, jak přidat do vašich očí definici. Ne tak namáhavé, jak to zní, zahrnuje jedinou klínu černé kohlové nebo gelové oční linky uvnitř horní vodorysky.

Toto okamžitě vyplňuje řídké záplaty mezi řasami, dává jim objem a vytváří oči světlejší. Pokud jen myšlenka dělá vaše oči proudem, vezměte malé zvětšovací zrcadlo a podívej se dolů na něj. Mírně zvedněte víko a přemístěte z vnitřního k vnějšímu rohu a přesvědčte se, že se vaše vrstva kartáčů nebo tužka natočí do řas, aby jim byla dodána supermodelová plnost.

3. Použijte pravý kartáč

Takže jste vybrali své odstíny, ale pokud chcete, aby vaše oční make-up vypadal f-l-a-w-l-e-s-s, musíte vybrat správný kartáč. Pokud chcete dramatickyji vypadat oko, plochý kartáč je odborníkem na zabarvení pigmentu do středu víka. Kónický kartáč na oční stíny je skvělý při plynulém míchání očních stínů. Mezitím je kartáč na křoviny přesnější pro použití tmavšího odstínu do záhybu víka a vytváří definovaný vzhled.

obraz

Getty Images

4. Zvažte typ pokožky

Spolu s olejovou T-zónou a bradu mohou mastné víčka úplně sabotovat váš vzhled. Cue pokrčení, sklouznutí ... dostanete obrázek. Takže se vyplatí investovat do odstínů, které se budou držet. Formulovaná s Amazonian Clay, která vyváží olej a vlhkost pro delší opotřebení, všech dvanáct odstínů Tartelette opečené oční stíny Paleta uzamkne na víčka odborně jako fólie.

Paleta je také skvělá pro ty, které mají sušší, citlivější víčka, protože - díky minerálním pigmentem - se každý odstín míchá jako máslo, aniž by se usadil na řádky nebo zvýraznil vyprahlé skvrny. Žádný oční stíny nepotřebuje.

5. Zapamatujte si spodní čáru

Pokud vaše oční linky vždy končí až na polovinu vašich tváří, jemné zaprášení silného očního stínu pod spodní částí řas je mnohem bezproblémovějším způsobem, jak zarámovat oči. Pro bezproblémový vzhled by měla být barva dotykem tmavší než oční stíny na víkách.

Chcete-li ušetřit obtěžování s oddělenými hrnci, použijte paletu Tartelette Toasted Eyeshadow Palette. Náš komfortní stínový kompozice je Západ slunce na horním víku (prodává teplý, kouřový efekt, když je smíchán a zdůrazňuje Všechno oční barvy) a Simmer (jiskřivý měděně-zlatý odstín, který se objeví na všech tónech pleti) pod čarou řas.

6. Falešná širší oči

Pro větší a více vzrušující oči vyměňte černý kohl za tučnou oční tužku na spodní vodorovnou čáru. Proč? Jednoduché přemisťování má schopnost vydělat oči dvakrát více než jejich skutečná velikost, nemluvě o mnohem jasnějším. Dokonce i Charlotte Tilbury je fanouškem chytré techniky, což znamená, že jsme také prodáni.

7. Vrstva na lesku

Lesklé víčky se během show AW17 leskly z módních přehlídek a luxusním leskem, který jim nabízejí oči, je jen okouzlující. Jednoduše položte jasný lesk nebo balzám přes vrchol vybraného odstínu. Trvá několik sekund, ale vypadá draho.

obraz

Getty Images

8. Zakroucení

Chcete-li, aby vaše řasy byly co nejrychlejší, zahřměte si kolečko na řasy pod sušičem vlasů po dobu nejméně pěti vteřin a pak ji držte na řade nejméně dvacet vteřin, než je uvolníte a budete pokračovat s řasením řasenky.

Co neudělat? Zakroužte řasy po maskara. Mohou se držet dohromady (úplně odvrátit veškerou vaši tvrdou práci, abyste je co nejvíce zvládli) nebo horší, uvěznit a poslední věc, kterou chcete udělat před velkou nocí, je boj o jejich osvobození. Er, ano.

9. A Zvýrazněte

Tip, který si oblíbili celebrity a umělci make-up v zákulisí (Pat McGrath, díváme se na vás), pomlčka zvýrazňovače prášku ve vnitřních rozích vašich očí a na vrcholu vaší kostní dírky dodá jak světlo tak strukturu, okamžitě vaše oko vypadá na další rozměr.

Nechte oči mluvit s Tarerem, hitová americká značka krásy. Tarelette Toasted Eyeshadow Palette je nyní dostupný