8 Make-up triky, které jsem se dozvěděla od Victory Beckhamové

První a velmi horko očekávaná sbírka make-upu VBxEsteeLauder se vyprodala dostatečně rychle, aby zvýšila status kultury.

Dokonce i já, ředitelka krásy s přístupem k veškerému make-upu, kdykoli, jste si to tak oblíbili. I já jsem se s tím potýkal, ale konečně jsem dostal ruce na hvězdného zvedáku Moderní Merkuru a od té doby jsem to nedovolil z mého pohledu. Myslím to vážně.

Skutečnost, že druhá sbírka by obsahovala některé nové výrobky, stejně jako nejprodávanější návratky, byla téměř stejně vzrušující jako zpráva, že v září bude ještě víc. Sledujte tento prostor.

Stejně jako koncertní mega fanoušek v kapele T-Shirt, nosila jsem celou kolekci, abych se setkala s Victoria Beckham a mluvila o tajemství make-upu. Samozřejmě si všimla.

Tady je to, co jsem se dozvěděla od ženy, která jí oblíbenou rtěnku dávala jako pikantní dárek ... Cool, že?

VBxEsteeLauder používal zákulisí u Victoria Beckham AW17

Zákulisí na výstavě Victoria Beckham AW17
Estee Lauderová

1. Je tu taková věc jako dokonalý akt

"Mám rád nahý rty. Ale po celý rok se vaše barva kůže trochu změní a možná budete potřebovat trochu jiný odstín. Měl jsem šanci s touto druhou kolekcí VBxEsteeLauder, abych přemýšlel o vytvoření perfektního nahého rtu, a tak jsem si vzal první sbírku kapslí a postavil se na tom. Loutka s nudným kořením je. "

2. Make-up je mnohem víc než jen make-up

"Může se stát, že se ženy budou cítit úžasně, ale také si myslím, že make-up může být i vaším pancířem, víte?"

3. Všichni mohou těžit z vanilkové oční linky

"Vezmu si vanilkovou oční tužku (oko Kajal ve Vanille) a trochu toho položím na vnitřní oko, což je opravdu otevírá. Zahrnula jsem to i v mém show AW17 pro modely. "

PRVNÍ POHLED! Vrátila se, Victoria Beckham pro Estée Lauder (@ victoriabeckham / @ esteelauderuk) vyprodala v několika vteřinách (prakticky), takže sbírka je zpátky po populární poptávce PLUS dvě nové přírůstky. Univerzální lichotivý, nahý rty, Nude Spice Matte a zapalovač vyhovují - vše bronzové šafránové slunci. Od 17. února (ale nyní si své jméno vyhrajte). (��: @ellesophie) #ELLEbeautycupboard #VBxEsteeLauder

Příspěvek sdílený společností ELLE UK (@elleuk)

4. Tajemství snadné no-makeup, make-up

"Pokud mám den, kdy nebudu ven a fotografujete, pak by to opravdu bylo o hydratační látce, pak o ranní auru, opravdu skvělém prášku a bronzéru. Pro další tobolku (ze září) jsem vytvořil nejvíce fenomenální prášek, který uzavírá póry a vyhlazuje kůži - a to je něco, co jsem opravdu hledal a nemohl najít. "

5. Make-up je snadná cesta k módě dopředu

"Je důležité, aby v mých make-up kolekcích existoval módní prvek, který můj zákazník může skutečně vzít a interpretovat svým vlastním způsobem. Ve své výstavě AW17 se jednalo o zvýšení přírodních krás dívky. Bylo to o opravdu, opravdu krásné kůži, řasenku a tu vanilkovou tužku na vnitřní straně oka. Některé dívky měly šedý oční stín, z palety VBxEsteeLauder v Londýně, a to je opravdu prostě s prsty, takže je to trochu nedokonalé. Je to velmi mladý make-up vzhled. "

Victoria Beckham v časopise ELLE 2017

Kerry Hallihanová

6. Pokud máte ve své soupravě pouze dva make-up produkty, měly by být tyto dva

"Ranní Aura, prostě to prostě nedokážu udělat, miluju to, protože s tím dokážeš udělat tolik. Ať už jej používáte na lícních kostech, po nosu nebo na očích, někdy jsem si ji dal na klíční kosti a já rád, jak se zvedá a zpřísňuje. Druhá by byla perfektní nude rtěnka. "

7. Je to všechno o Bring Back

"Originál vyprodaný VBxEsteeLauder sbírky Londýn a LA, musel být vrácen pro druhé běh. Oba vypadají, že se mnou opravdu lidé mohou spojit. Také jsem přidal nový světlejší odstín bronzové (Šafránové slunce) a novou nude rtěnku, Bring Back. "

8. Zjednodušte se

"Myslím, že moje make-up sbírka ukazuje, že nemusíte mít tolik a hodně výrobků, které by vypadaly opravdu dobře, a to může být opravdu snadné vytvořit celý vzhled."

Sledujte, jak Sophie vyzkoušela novou kolekci před svým setkáním s Victoria

Vzhledem k nové kolekci @VictoriaBeckham Estée Lauder před někým jiným, takže jediná věc, kterou je třeba udělat, je okamžitě použít. Jsem tak vzrušená jako zbytek země pro další splátku: lehčí bronzer Saffron Sun (děkuji VB) a chladnější tónovaný dokonalý nahý, Nude Spiced Matte. A přinést zpět všechny oblíbené z minulé sezóny. Vidíte, jak Victoria mluví o nich na mém převzetí @esteelauderuk insta příběhů, ale tady dělám to, co dělám v hotelových pokojích. Použil jsem: Ranní Aura. Saffron Sun Bronzer (na oči a tváře). Moderní ortuťový zvětšovač (na oči a tváře). Skvělá vyřazená řasenka. Nude Spice Matná rtěnka. #NYFW #Victoriabeckham # AW17 #sophiesays #vbxesteelauder #ad #backstagebeauty #Overandout

Příspěvek sdílený společností ������������ ������������������ (@sophieberesiner)