7 z nejlepších podcastů krásy, které chcete poslouchat právě teď

Konečným rozbočovačem pro lámavé trendy, lesklé nové značky a produkty, vhledné anekdoty a barelové zatížení smíchu na boot, krásy podcasty jsou velký zprávy.

Všichni odborníci - od make-up umělců k dermatologům a editorům krásy - skákají na palubě krásy podcast bandwagon, mluví nám prostřednictvím témat, jako je make-up a péče o pleť, až po krásu rozmanitost, budování vlastní úspěšné krásy podnikání a za - a my jsme tak do nich.

Zde jsou nejlepší podcasty pro krásu, které vám pomohou dojíždět jen trochu snesitelnější.

Emma Guns Show

Získat super snuggly v mém @scampanddude svetru. Můžu, nebo ne, připravit nějakou laskavou horkou čokoládu, obléknout si ponožky a připravit se na epickou filmovou noc po rozbitém odpoledni s @ amylawrensonem. P.S. Všechny make-up podle @trinnylondon

Příspěvek sdílený společností EM M A G U N S (@ emmaguns)

Krásná odbornost Emmy Gunavardhany zahrnuje i tituly včetně Stylista, červená a Styl Sunday Times abychom jmenovali jen několik, takže to nebylo vůbec žádným předpokladem, aby se rozvinula do světa podcastingu.

Od roku 2016 odpovídá na pálící ​​krásu, zdraví a wellness otázky, jako například: "Jsem závislý na mém telefonu?" a "Jóga před postelí zlepší mé zdraví?" a výsledky jsou vždy přesvědčivé a vynalézavé.

Zvláštní hosté zahrnují řadu skvělých editorů krásy, které poskytují fascinující pohledy na kosmetický průmysl, stejně jako průkopníky jako Deciemův kontroverzní Brandon Truaxe, Paula Begoun z Paula's Choice a zakladatel dermatologů a péče o pleť Dr. Dennis Gross.

POSLOUCHAT

Tuková maska

Dobře, je to obrovská epizoda. Celebrity kadeřník, odborník na Instagram a zakladatel @theouai @ jenatkinhair se k nám připojili tento týden, aby mluvili o všem, od sdílení soukromých okamžiků na sociálních médiích až po její celebrity klientelu až po zamrznutí vajec (vážně!). Klepněte na značku, o které se zmíníme, a nezapomeňte nám sdělit vaše myšlenky níže! ⬇️

Příspěvek sdílený Fat Mascara (@fatmascara)

Existuje dobrý důvod, proč je tento krásky podcast oceněný. Dali dohromady Teen VogueJessica Matlinová a Marie Claireje to Jennifer Goldstein v USA, je to naše cesta k lámání trendů krásy, bizarních krásy, poznávání značek a výrobků - od péče o pleť až po vlasy a make-up - stojí za to investovat.

Navíc je vždy na palubě někoho velmi zajímavého. Mezi minulé hosty patří ikony make-upu, Charlotte Tilbury a Bobbi Brown a kadeřník celebrit Jen Atkin.

POSLOUCHAT

Zářící s Estherem a Caroline

Episode two is live! Se spoustou své vlastní lásky, Esther mince fráze # muffinslime, a Caroline se cesta do čínské bylinné medicíny.

Příspěvek sdílený zářivem (@glowinguppodcast)

Za prvé, motivová nálada je vážně chytlavá (záře, záře záře), ale je to všechno o veselém a osvěžujícím poctivém kráse chatu s komedianky Esther Povitsky a spisovatele Caroline Goldfarbovou.

Nic není mimo limity, od péče o pleť a make-up - nesmírně dobré nebo úplně hrozné - na špatný dech a bradavku. Některé z našich minulých favoritů zahrnují Make-Up Bag Julie Schott, kde pokrývají všechny věci kyselinami a odstraňují hydratační látku pomocí Editoru krásy ex-elle.com a KKW nebo Not To KKW, protože očividně není každý fanoušek Kardashianci ...

POSLOUCHAT

Krása mozek

Dobré ráno krásy! Nevím, kde jste všichni, ale je to jasné a brzy 7:15 v Los Angeles! Jmenuji se Christina Patrice (zkrátka Tina) a já budu vaším kapitánem, když vás vezmu spolu se mnou přes Jižní Kalifornii v tento Memorial Day! Začínám ráno (nejedná se o pracovní dny nejméně ��) s velkým šálkem #awesome, nějaké textové zprávy a samozřejmě dobíjení na mých oblíbených blogy! Jsem trochu dork, takže jsem rád čtení blogů krásy vědy jako # TheBeautyBrains a # TheNaturalHaven! Jaké blogy na vlasy máte? - @ maneobjective // ​​#TMOzotostakeover #zotosprofessional #beautyblogger #sallybeauty

Příspěvek sdílený společností Zotos Professional (@zotosprofessional)

Díky kosmetickým chemikům, Perrymu Romanowskému a Randymu Schuellovi, je toto podcast v podstatě jako mít svůj vlastní odborník na kůži na vašem rameni. Snížení o 250 dolarů na jmenování dermatologem? Přes to.

Zaměřují se na otázky, které všichni chtějí znát, jako například: "Jak mohu zjistit, zda může výrobek způsobit akné?" a dotýkat se více otázek, jako je "byste měli použít krém vyrobený z vlastní krve?" Jo, to je stejně, jako když to zní.

POSLOUCHAT

Doma s

Konečně můžeme oznámit naše velké tajemství. @theannaedit Spouštím podcast ������������ Budeme jít do domů lidí, které obdivujeme chatovat s nimi o jejich kariérech, skříních, zvířátkách ... všechno! Rádi bychom, kdybyste se přihlásili k odběru "Doma s ..." připravenému ke středu ráno, kdy jsme vydali první epizodu. Omg, jsem tak vzrušená! Díky @ lydiaxcollins pro fotografii, @ artistresidence pro krásné místo @smukkeberg pro cover art! Odkaz na předplatné v mé bio ������

Příspěvek sdílený společností Lily Pebbles (@lilypebbles)

V tomto podcastu ovlivňují herec Lily Pebbles a Anna Newtonová celou řadu krásných trailblazerů a ikon, jako je make-up artistka Lisa Eldridgeová, zakladatelka luxusní značky Beauty By Terry, Terry de Gunzburg a Alexia Inge pro Cult Beauty pro chat ve svých vlastních domácnostech a výsledek je téměř jako noc zábavné dívky. Hovoříme o klebech, legračních anekdotech, kariérových radách a zdravých tipů pro krásu, které se bootují.

P.S. Slyšíme, že seriál dvě je hned za rohem. YAS.

POSLOUCHAT

Breaking Beauty

První den jara musí být skvělý den pro zahájení krásy podcast, že? ������Doufáme, že budeme moci svůj den rozjasnit, když posloucháte a vynecháte z práce práci ��. Ujistěte se, že jste se přihlásili k odběru, takže si nenechte ujít žádné měsíční epizody >>> #linkinbio A nyní díky speciálnímu @redboxcreative a @heathermich pro vytvoření našeho loga ������������ #trypod

Příspěvek sdílený společností BreakingBeautyPodcast�������� (@breakingbeautypodcast)

Pokud budete věřit někoho Krása znalosti, dělat to Breaking Beauty zakladatelé, Jill Dunn a Carlene Higgins (a naše, samozřejmě).

Věhlasní krásy editory, nejprve zvednou víko na průlomové trendy, značky a výrobky a jejich hosté jsou docela špatní. Myslete Glossier Emily Weiss a Rodial a Nip + Fab zakladatel a autor Jak dosáhnout úspěchu v noci, Maria Hatzistefanis. Vždycky jsme odjížděli, když jsme se dozvěděli mnohem víc o kráse, kariérech a v podstatě o životě - je to nutnost - poslouchat.

POSLOUCHAT

Plné pokrytí

Nová epizoda! Nová epizoda! Žijeme z Las Vegas, prohlédneme si TON nových produktů z @patmcgrathreal, @ctilburymakeup, @cliniqueuk, @itcosmetics, @ diormakeup a hromadí víc. Navíc diskutujeme o tom, jak láska krásy zapadá do života feministky. Oh a @magicmikelive ... Nová epizoda je nyní k dispozici na @itunes, @stitcher a @soundcloud. Připojte se k diskusi! . . . #podcast #beautypodcast #bblogger

Příspěvek sdílený podkladem Full Coverage Podcast (@ fulllcoveragepod)

Nejlepší věc v plném pokrytí je, že žádné téma není mimo limity. Od chirurgického zákroku k injekčním aplikacím a rozmanitosti krásy až k ageismu můžete skutečně uvíznout.

Představuje profesionální make-up umělec, Harriet Hadfield a sebevědomí krásy obsedantní, Lindsey Kelk, to je legrační, zajímavé a provokativní s hosty jako Caroline Hirons a Dr. Howard Murad sám.

Jednou z našich oblíbených epizod je doposud Sali Hughes a The Beauty Banks, v níž krása novinářka Sali hovoří o brilantní nové iniciativě krásy, kterou zřídila s PR Jo Jonesem, aby pomohla bojovat proti hygienické chudobě po celé Británii.

POSLOUCHAT