6 hry-změna Instagram make-up umělci slaví ženy barvy

6 hry-změna Instagram make-up umělci slaví ženy barvy

S inzertními cvičeními Instagram, které dnes denně získávají tisíce zobrazení, jsou sociální média více než kdy dříve dokonalou platformou pro make-up umělce k oslavě WOC a rozmanitosti pleti.

A přesně to dělají.

Od Renny Vasquez až po Nikitu Baffoura, to jsou Insta MUA oslavující WOC v celé jejich slávě. Čas se dostavit ...

1. Giselle Ali

Pokud hledáte perfektní vzhled make-upu, musíte začít s Giselle.

Giselle v Londýně pracuje na tvářích nejuznávanějším uměleckým způsobem, při zachování přírodní krásy a jedinečnosti svých modelů a klientů.

Nikdy se nebojí, aby se vyhýbala barvám, Giselle ukazuje, jak mnohostranný redakční make-up může být na černé ženy a muže.

Sledujte pro ...

Ohromující vizuální a krásné umění s barvami a textury.

* detaily * makeup podle mě pro @ellessechar #omgshesbald projektu ✨✨ zablokované obočí, růžové tetování peach lesklé víčko a černé dehtové rty ����photographer @ ryan_laxton_

Příspěvek sdílený společností ƓìʂҽӀӀҽ AӀì (@giselle_makeup)

2. Moshoodat

Jen před rokem New York make-up umělec Moshoodat Sanni zahájil její Instagram a začal ohromující kampaň slaví černé ženy.

Vedle Joey Rosado z Islandboi Photography, Moshoodat vytváří neuvěřitelný vzhled a pojetí kolem krásy a složitosti černé ženy a jejich kůže.

Contrasting odvážné barvy s bohatými odstíny pleti, jasnými květy a třpytem, ​​Mosviceat nepřináší nic jiného než pozitivitu a zářivost každému vzhledu, který vytváří, posilující černé ženy každého tónu pleti.

Sledujte pro ...

Dychtivé vizuály a oslavy černé ženy.

"Nechte svůj úsměv změnit svět, Nenechte svět změnit svůj úsměv" Model @m_kenzie Makeup Umělec / Umělecký ředitel @moshoodat Fotograf @islandboiphotography. #Moshoodat

Příspěvek sdílený moshoodat (@moshoodat)

3. Renny Vasquez

Milujte vzhled červeného koberce? Pokud ano, Renny je osoba, která bude následovat ASAP.

Jeho technika a zabijáci diva nehty ho viděli pracovat na Jennifer Hudson, Winnie Harlow a Gabrielle Union.

Brilantní make-up umělec, který se štěstí silně vykresluje všechny odstíny žen, Renny vždy ukazuje respekt a porozumění černým ženám a make-upu.

Sledujte pro ...

Učte se nové techniky make-upu, jak je ukázáno na vašich oblíbených tvářích.

Zábavný den s #bae @ gabunion ❤️❤️❤️������ #makeup #rennyvasquez #complexionperfection

Příspěvek, který sdílí Renny Vasquez (@rennyvasquez)

4. Nikita Baffour

Londýnská Nikita pravidelně opouští svůj Instagram, který se vymyká bezvadnému vzhledu a úžasným modelům.

Rozsah od vražedných řezů k mírnému svatebnímu vzhledu; Nikita je umění, které oslavuje širokou škálu WOC s a bez make-up.

Její použití doplňujících tónů a bronzové zářící pokožky vás bude praktikovat pronto.

Sledujte pro ...

Vytvořte důvěru, inspirativní rady a užitečné cvičení.

• TAMARA LDN • - Dnes máme speciální hosty, tato krása se stane mou neteří, jak krásná je ?! _ @ tamara_ldn _ Šli jsme na pěkný a lehce opálený vzhled, doufáme, že se vám líbí! _ @ anastasiabeverlyhills Brow Pomade v čokoládě _ @maccosmetics Studio Fix kapalina v NW45 _ @ iconic.london Illuminator _ @ narrsist krémová zářivka korektor - Caramel + zázvor _ @ makkosmetika - zvýrazňovač v zlaté vkladové _euniquebeauty Glitter _ @ Avabrushes obrys štětec _ Btw @ drops iconic.london Illuminator jsou úžasné! _ Song: Wizkid - Come Closer _ Filmy Editováno sama sebe �� _ #NikitaBaffour #Makeup #Beauty #londonmua #londonmakeupartist #beautykiller #cutlife #blackgirlmagic #melanin #iconic #iconiclondon #wakeupandmakeup #glow #thecutlife #masterclass #makeupmasterclass # anastasiabeverlyhills #nars #blackslayingit #blackgirls #art #artist # umělecká díla

Příspěvek, který sdílí Nikita Baffour ���� (@nikitabaffour)

5. Mali Magic

Pokud jste někdy vlečeni přes Pinterest, pravděpodobně jste narazili na práci Mali.

Práce od jedné z nejoblíbenějších make-up značek právě teď, Anastasie Beverly Hillsové, pod její opasek, je tak trochu velká.

Mali, která sídlí v Chicagu, se zaměřuje na zdůraznění pokožky použitím minimálních produktů a specifických technik na modelech různých pleťů, které posilují přirozené krásy všech skinových tónů.

Sledujte pro ...

Bezchybné make-up techniky a doporučení produktů.

@jmackmaneuver mi před více než rokem zasáhla a když jsme mluvili, okamžitě jsem věděl, že chci být umělcem na svatbě. Poznat ji a jejího dnešního manžela @ chefadjepong je takový dárek. Díval jsem se na to, že oba z nich minulou neděli oslavili své sdružení, ale magicky se ujistili, že všichni ostatní jsou šťastní. Smál jsem se, plakala, jedli příliš zatraceně! Lol! Vy dva jste inspirovali Mursiho I. Jsme teď rodina a musím říci, že po více než 300 svatebcích po celou dobu své kariéry byla jedna z mých oblíbených zážitků. Zvedáme @chefadjepong @ smackmaneuver v modlitbě! Nech Bůh nadále požehná vaší jednotě, vaší firmě (@pinchandplate), vaší lásce a vaší budoucnosti. Jsme tak šťastní, že jste oba! ������ | Vlasy: @nappturallyu | ���� Svatební šaty: @zuhairmuradofficial | �� @ maliandmursi

Příspěvek sdílený společností Mali Magic (@kingmalimagic)

6. Ronke Raji

Ronke explodoval na scéně Instagram a YouTube s úžasnými vlasy a transformačními make-up dovednostmi.

Se zaměřením na černé ženy používá Ronke své dovednosti nejen k tomu, aby učil ostatní, ale aby inspiroval všechny WOC od jejích stále populárnějších a často se dotýkajících "Inspiratorial" na YouTube.

Sledujte pro ...

Vysoce elegantní vlasy a hlavní inspirace make-upu - galaxie nikdo netrpí?

�� "Pokud vždy děláte to, co můžete udělat, nikdy nebudete víc, než čím jste." Byl jsem vizuální umělec po většinu svého života a opustil tuto část sebe, když jsem začal make-up, ale uvědomil jsem si, že musím odemknout můj kreativita uvnitř. Mám rty, proč je nepoužívám? Doufám, že se vám líbí moje galaxie! �� Tento pohled na rty bude na mém kanálu v pátek, zítra je video o kartáčích! (jeden další video pro vás kluci tento týden) ___ Použité produkty: @maccosmetics nightmoth lipliner @katvondbeauty echo kapalina rtěnku @ nixkosmetika bílá kapalina liner @ surfování kosmetika kosmetika @ katvondbeauty ayesha kapalina rtěnka @ colorourpopcosmetics mr blondýna kapalina lip

Příspěvek sdílený společností @ ronkeraji

Add Comment

62 + = 71