12 z nejlepších blushers pro olivové tóny pleti

12 z nejlepších blushers pro olivové tóny pleti

Díky svému zelenému podtónování je olivová pokožka obtížná, zvláště pokud jde o lov do perfektní tóny. Pokud zjistíte, že jste byli posláni pastelovou růžovou barvou "jeden stín-obleky-všichni", pokaždé, když narazíte na krásu, nejste sami, ale nakupování správné barvy už nemusí být noční můrou.

1. Burberry Skin Light Light v Coral Pink

Zhotovení přirozené, post-tělocvičny záře nikdy nebylo snazší díky Burberry's Skin Glow, která je nabitá silikony a extrakt z divokých růží, které zablokují vlhkost pokožky. Není to jemné, ale je to hezké.

Burberry Skin Light světlo v Coral Pink 29 liber

Burberry, 29 liber

2. Blush Prodige osvětlení cheek barvy v Rose dřevo

Olivová pokožka může někdy vypadat trochu nudně, a tak vymažte tento obrázek - perfektní práškové ruměnečko na tvářích, které maskují všechny stopy odvodňovacího týdne se svěžím, éterickým zářivem.

Clarins Blush Prodige osvětlující barvu na obličeji v růžovém dřevě 27, 11 ledna 2016

Clarins, 27 liber

obraz

Getty Images


3. Světelné sklo v okolí záblesku

Pro tento zvýrazňovač-splňuje-ruměnec flush, vír otočte po celém přesýpacích strojích třpytivých, pečených prášek. Nepochybně bude nejvíce instagram-hodný koupit si krásu kitu vůbec vidět.

obraz

Přesýpací hodiny, 32 liber

4. Kevyn Aucoin Krémová záře v Tansoleilu

Ti s hlubšími olivovými tóny zbožňují tento světlezelený krémový ruměnec, který dodává pokožce pozdní sváření.

Kevyn Aucoin Krémová záře v Tansoleilu, středa 11. ledna

Prostor NK, 21 liber

5. Laura Mercierová druhá pleťová tvář barva v Tender Mauve

Tlumené mauvy fungují tak dobře s olivovou kůží a tato Laura Mercierová nabízí klíšťata všech krabiček. Ano, je to lisovaný prášek, ale výsledkem je naprosté a jemné mytí barvy.

Vesmír NK, 21,50 liber

6. Ciate Blush Pop v Darlingu

Jednoduše stiskni Ciate's Blush Pop na jablka na tvářích pro pomlčku rudé barvy. V době, kdy se dostanete do kanceláře, nebudete slibovat.

Ciate Blush Pop v Darlingu, středa 11. ledna 2016

Ciate, 16 liber

7. NARS Outlaw Blush

Pokud zjistíte, že Orgasmus je příliš růžový pro vaši olivovou pleť, rozhodněte se pro Outlaw, místo toho. Hlubší tón oživuje tváře a zůstávající síla je druhá.

NARS Outlaw Blush, středa 11. ledna 2016

NARS, 23 liber

obraz

Getty Images

8. Daniel Sandler akvarelový krém v červeném slunci

Nenechte slovo "akvarel" oklamat. Tento krém je luxusně a dobře omotaný s holou kůží, plus, nebude dělat díru v základové základně. Dokončete vzhled s pohlcením sadzové řasenky.

Daniel Sandler Akvarely Creme Blush při západu slunce Středa 11. ledna 2016

Daniel Sandler, £ 15,50

9. bareMinerals Blush in Beauty

Toto absorbuje veškeré mazací tuk, aniž by byl příliš těžký. Jen se ujistěte, že klepnete na přebytečnou stopku štětce, abyste se vyhnuli malému vzhledu.

bareMinerals, 20 liber

10. Estee Lauder Pure Color Blush v Pink Kiss

Pro zušlechtěný, okvětní lístek, který oživí vaši olivovou pokožku během několika vteřin, opatrně ho pokládejte po lícních kostech s načechraným štětcem a přimícháte se k chrámům.

obraz

Estee Lauder, 29 liber

11. Urbanní rozpad po zduření ve Fetisku

Doplňte zelené podtóny s nádechem Fetisku. Bezproblémově se mísí a může se zdvojnásobit jako oční stín, aby vylepšil hluboké hnědé oči.

Městský rozklad, 19 liber

12. Benefit CORALista

Stříbro uvnitř každé sady make-up artistů, úžasný měkký korálový odstín přínosu se může pochlubit nádechem lesku, takže můžete vynechat zvýrazňovač. Ideální pro ty, kteří mají lehké a tmavé olivové tóny.

obraz

Benefit, £ 23,50

Add Comment

+ 78 = 85