Selena Gomez a týdenní oblečení odpovídající hoodies pro Halloween Date Night

Možná právě natáčí svůj nejnovější film v New Yorku, ale to nebude znamenat, že Selena Gomezová nezastaví, aby se proletěla po celé zemi, aby strávila večer strašidelný přítele se svým přítelem téměř týden The Weeknd.

V pátek se rozkošný pár objevil večer v Los Angeles v Universal Studios Halloween Horror Nights, na sobě sladěnými černými mikiny těsně přiléhajícími kolem krku, které se ukázaly být neúspěšné v maskování jejich A-seznamu hledá fanoušky.

25 let stará a její kanadský beau byli viděni vstupovat do divadla a během několika večerů si užili několik jízd.

Není to překvapení. Gomez a její přítelkyně chtěl ochránit vlasy během falegality Halloweenu s jejich mikrovlnami, jelikož se během jedné jízdy na lodích zasypaly.

Fetišská zpěvačka, která nedávno vyslala poselství poslance své sestře Gracie na Instagram, se také objevila na příběhu příběhu Instagrama přítele Raquelle Stevenové s nadpisem "rebel".

Zábavní parky se zdají být spíše oblíbeným ranním večerem mezi Gomez a The Weeknd, protože nedávno absolvovali výlet do Disneylandu v Kalifornii, kde navštívili zajímavosti včetně Haunted Mansion a Piráti z Karibiku.

Samozřejmě, není to poprvé, co Gomez a její přítel (jehož skutečné jméno je Abel Tesfaye) nosí odpovídající oblečení.

V srpnu vybral pár stejný pár bílých trenérů z nové spolupráce The Weeknd's Puma XO Parallel.

V uplynulých měsících zpěvák-obrácená herečka také nosí několik týdnů cestovní zboží, zatímco je viděn na veřejnosti.

Tito dva doslovně definují #RelationshipGoals právě teď.