Hayley Kiyoko jí říkala "dívky jako dívky" Video by bylo "šokující"

Na začátku scénáře videoklipu Hayley Kiyoko pro film "Girls Like Girls" je něco známé, ve kterém se nadšeně rozjíždí do domu svého přítele teenager s dlouhými, tekoucími plážovými vlasy a hnědými končetinami. Je to teplé letní odpoledne na předměstí, a pár má den plný vyměnitelných oděvů, cigaret a pozoruhodných pohledů před nimi. Je to scénář, který jsme viděli tisíckrát v příštích hudebních videích a filmech Sofie Coppoly, které byly sluncem. Ale kolem známky 3:20 se věci začínají tmavou záležitostí, když objevují pocity dívky kamarádem piva.

"Opravdu jsem chtěl mít při tomto instrumentálním rozpadu šokový faktor," říká Kiyoko, 24, který může být popsán pouze jako intonace čistokrevného SoCal. "Jen jsme milovali myšlenku, že ji prostě porazí z toho chlapíka." Odmlčí se a pak objasňuje: "Nebo víte, hodnota videoklipu."

Fisticuffs stranou, bodový výstřik na rozpočet šikovného hráče a hvězdou hvězdných fanoušků Stefanie Scottové a Kelsey Chowové jsou svědectvím marginalizovaných spojení. "Neexistuje mnoho zastoupení pro mladé dívky, které jsou nejlepšími přáteli, kteří se mohou zamilovat," říká Kiyoko. "Pro mě to byl velký důvod, abych to respektoval a udržoval si ho skutečně, takže si lidé mohou uvědomit, že to není jen vtip, nebo víš," to je horko. ""

A její úsilí společně s co-režisérem Austinem S. Winchellem nezůstaly bez povšimnutí. "Gratulujeme k tomu, že jsme extra blázen!" Kiyoko je Jem a Hologramy co-hvězda Juliette Lewis tweeted v reakci na video, který obsadil téměř 400K názory na VEVO. A fanoušci se vydali s radostí, aby poděkovali zpěvákovi za to, že zažily světlo o otázkách LGBT. "[Toto video] pomohlo mé mamince lépe pochopit, jak to je být já! Potřeboval jsem toto video tak dlouho," tweeted jeden následovník; "Cítím se slyšet, cítím se pochopitelně," řekl další.

"Lidé používají slovo" zastoupení "," říká Kiyoko. "Jsou jako," děkuji, že jste se cítili, že existuje nějaké zastoupení, jak se cítím. " Takže to bylo opravdu skvělá věc, kterou vidím. " A co ten vlasový spiknutí se obrátí, v níž nevědomky fyzicky přemáhá kámo dvakrát větší? "Rozhodně jsme si to vzali trochu," říká Kiyoko se smíchem. "Chtěla jsem, aby násilí symbolizovalo tento boj, který máte v sobě nebo u vašich vrstevníků. Vždy je tato bitva, ať už je to doslova nebo figurativní, a tak jsme to šli." Vskutku. Podívejte se na měnič hry níže.