tristan prettyman

Modelka, surfařka a zpěvák a skladatelka Tristan Prettyman nadále dělá vlny na scéně surfařského kamene s jejím hněvivým alto hlasem a bezstarostným chováním. Po čtyřleté přestávce, Prettyman, který byl často nazýván ženou Jack Johnson, uvolní své dlouho očekávané třetí album, Cedar + zlato, která narazí na regály 2. října. Inspirována jejími cestami, seberešením a rozpadem s ex-snoubencem Jasonem Mrazem, alba katalogizuje vlastní muzikoterapii s perfektní rovnováhou mezi emocionální dravostí a její podpisovou zemskou rezonancí.

"Začal jsem psát z místa, které bylo tak hluboké a upřímné, kde jsem nic neudržel," říká. "Cítil jsem se tak dobře. Bylo mi to jako:" To je to, o čem je hudba - schopnost uvolnit to, co je uvnitř tebe uvězněno. " Kdykoli mi něco způsobilo bolest, říkala bych si: "Ulož to pro záznam." "

Během psaní a nahrávání alba se Prettyman vrátila zpět do svého dětského domova v San Diegu, kde žila sama a upevnila místo. Proces se ukázal jako velmi terapeutický a dokonce sloužil jako inspirace za názvem alb, Cedar + zlato, jak velká část domu je vyrobena z cedru a uvnitř, symbolicky točila své vlastní melodické zlato.

Jelikož ženy v hudbě jsou navždy na našem radaru, ELLE.com výhradně premiér svého prvního singlu "My Oh My", který se uskutečnil v historických studiích Capitol jako součást série "1 mic 1 take".

Ujistěte se, že jste označili kalendáře pro vydání Cedar + zlato tento snímek, stejně jako výkon pana Prettymana, který byl naplánován na 29. srpna Tonight Show s Jay Leno.