Beyoncé a Jay-Z Surprise vydal společné album "Everything Is Love"

Beyoncé, královna překvapivého poklesu (a všechno ostatní), udělala historii, když ona, bez jakéhokoli náznaku nebo varování, uvolnila kulturní sílu, která je Limonáda. (Je to kousek, kterou také vytáhla se svým samozvaným albem v roce 2013.)

Teď to znovu udělala Všechno je láska, společné album se svým manželem Jay-Z. Album se skládá z devíti skladeb, vysílaných výhradně na Tidal a od počátku prvního alba Beyoncé Limonáda v roce 2016 a první od Jay-Z 4:44 v roce 2017.

Jenom toto není album od Beyoncé a Jay-Z jako dva odlišní umělci - je to od The Carters. Jedná se o pár, který své výzvy pracoval a objevil se jako sjednocená síla.

obraz

Stále z "Apes ** t"
YoutubeBeyonce

Když Beyoncé a Jay-Z oznámili druhou turné "Na běhu" (kterou právě právě uprostřed, právě v Londýně vystoupili), mnozí Beyoncé stání, učenci a teoretici předpokládali, že společné album by mohlo být v díle. A v rozhovoru v listopadu loňského roku s New York Times"výkonný redaktor Dean Baquet, Jay-Z řekl, že on a Beyoncé" používají naše umění téměř jako terapie a začali jsme dělat hudbu společně ... A pak hudba, kterou udělala v té době, byla dál. Takže její album vyšlo na rozdíl od společného alba, na kterém jsme pracovali. "

A teď je tady. Beyoncé oznámil album na konci své londýnské show v sobotu večer.

Celé album je vysíláno výlučně na Tidal.

Jedna skladba z alba "Apes ** t" byla vydána se svým videem na YouTube. Video bylo natočeno v květnu v Louvru.