Vše, co potřebujete vědět o nových vřesu

Heathers, Kultovní klasika 80. let byla oficiálně přestavěna jako televizní show. Ačkoli show nebude obsahovat Winona Ryder a Christian Slater, bude obsahovat stejné postavy a některé z nejslavnějších filmů je. Zjistěte vše, co potřebujete vědět přímo tady.

Kdy bude premiéra?

Přehlídka byla původně nastavena na premiéru ve středu 7. března na 10 P.M. na síti Paramount. Datum premiéry však bylo zpožděno kvůli střelbě ze školy na Marjory Stoneman Douglas High School a později zrušeno po natáčení školy v Santa Fe.

Když mluvíme Hollywoodský reportér, Keith Cox, prezident pro vývoj a výrobu společnosti Paramount Network, řekl: "Jedná se o vysokoškolskou show, vyfukováváme školu, zbraně jsou ve škole, je to satira a momenty učitelů mají zbraně. na tolika horlivých tématech.Tato společnost nemůže mluvit po obou stranách ústa, říkat, že mládežnické hnutí je pro nás důležité a my jsme udělali všechny tyto nádherné věci, abychom to podpořili, a zároveň jsme uvedení na představení, že se nám nedaří. "

Zatímco přehlídka v USA zatím nenalezla novou síť, byla prodána společnosti HBO v Bosně, Hercegovině, Bulharsku, Chorvatsku, České republice, Maďarsku, Kosovu, Makedonii, Moldavsku, Černé Hoře, Polsku, Rumunsku, Srbsku, Slovensku a Slovinsko a bude k dispozici také účastníkům HBO v Dánsku, Finsku, Norsku, Švédsku, Španělsku a Andorře.

Kolik epizod bude?

Sezóna 1 bude mít 10 epizod. Druhá sezóna ještě nebyla potvrzena.

Vážený deník ... # Heathers #ParamountNetwork

Příspěvek sdílený společností Heathers (@ heathers)

O čem to bude?

Hodinová show bude černá komedie antologie založená na filmu v roce 1988 Heathers. Hlavní postavy televizní adaptace budou mít stejná jména jako hlavní postavy filmu, ale přehlídka se bude konat v současné době s protagonistou Veronicou Sawyerem (kterou Ryder ve filmu zahrává), který čelí proti nové skupině Heathers Shannen Doherty, Lisanne Falk a Kim Walker v originále).

Podle příběhu se první sezóna show bude nejprve volně řídit dějem původního filmu. Heathers stále řídí střední školu, a jakmile Veronica začne chodit s tmavým a nebezpečným J.D., plánuje zabít jednu z Heatherů. Přívěs se také odvolává na některé další smrt studentů, které by film odrážely. Existuje také typická vysokoškolská promová scéna, někdo s podezřelým válečkem v krvi a fotbalový hráč, který zdánlivě padá z oblohy.

Kdo v tom je?

Grace Victoria Cox a James Scully zahrají Veroniku Sawyera a J.D. (Christian Slater ve filmu). Heather Chandler bude hrát Melanie Field, Heather "Heath" Duke bude hrát Brendan Scannell, a Heather McNamara bude hrát Jasmine Matthews. Selma Blair bude hrát Jade, Stepperova nevlastní matka Heather Duke a Shannen Doherty, jeden z původních Heatherů z filmu.

Monarcha. #Heathers #ParamountNetwork

Příspěvek sdílený společností Heathers (@ heathers)

Vyskytla se nějaká kontroverze?

Stručně řečeno, ano. Nová Heathers obsahuje Heather, "Heather", "Heather", "Heather" a "Heather", která je barevnou ženou. Nicméně Veronica je stále rovná, bílá žena, která způsobuje, že se lidé ptají, proč jsou šikanovaní show z marginalizovaných skupin, zatímco předpokládaná oběť je stále bílá, cis žena.

V odezvě na casting Heathers showrunner Jason Micallef řekl Týdenní zábava, "Nejdůležitější věc, která je skutečně odvedena, je, že Heathers nepovažuji za darebáky. Tři Heathers jsou neuvěřitelně silní a vládnou ve škole; jsou to lidé, které byste chtěli být. V původním filmu byly Heathers ty, které jsem vždycky miloval, a je to stejné s řadou. Heathers jsou aspirační postavy. [Že Heathers jsou darebáci jsou] základní tezi malého segmentu lidí, kteří mají problém s tím. Darebák je J.D. - a to je stejné ve filmu a stejné v naší show. "

Mohu sledovat přívěs?

Proč ano, můžete: