PRO BOHA. Jamie a Claire se nakonec znovu spojili Outlander tuto neděli. (jen 20 let, pro ty postavy), ale legrační doktorka Claire Randallová Fraserová se v roce 1960 vrátila kamenům a našla ji lásku z 18. století Jamieho Frasera, stejně jako jsme doufali, že to bude. A teď můžete sledovat napínavě intimní ukázače o tom, co se děje dál:

V nedělní epizodě se první milovníci milovníků po dvou desetiletích nešli přesně tak, jak jste doufali. Claire našla Jamieho tiskárnu v Edinburghu, ale Jamie byl tak šokován, že okamžitě omdlel. Konec scény; end epizodu. Takže budeme muset počkat až do příští epizody, abychom zjistili, co si budou navzájem říkat ... a co budou navzájem dělat. Ale, bohužel, budeme muset čekat dva týdny, než zjistíme, co ještě toto dlouho očekávané shledání - epizoda 6 nepovede do 22. října.

Claire a Jamie v Outlanderu

Proplétáním Claire (Caitriona Balfe) a Jamie (Sam Heughan) Outlander shledání
STARZ

Já vím, já vím. Ale to nejsou všechny špatné zprávy. Starz volá další Outlander splátka "super velikost" epizoda, která bude trvat 74 minut, a nikdy bychom si stěžovali na další čas s Jamie a Claire. Mezitím, pokud budete potřebovat vaši časově-cestovní romantickou opravu, bude Starz vysílat první pět epizod sezóny tři v neděli 15. října na 5 P.M. Mohu říci "maraton"? Nezapomeňte na kapesník.