Sam Heughan o tom, jak špión, který mě vyloučil

Je to jedna věc, kterou se můžete zúčastnit screeningu Spy, který mě vyloučil protože Outlanderoblíbený skotman, Sam Heughan, hvězdy v něm (jako agent MI6 ocelové čelisti, ne méně). Ale je to další věc, aby člověk sám vstoupil do akce-překvapení! - a promluvte si s publikem o jeho zkušenostech s filmem. Oh, a také, Heughan představil plíživý pohled na sezónu 4. "To se samo-zničí," žertoval.

Zde je to, co muž za Jamie Fraser, a nyní anglický špehový Sebastian, musel říct o nadcházející akční komediální film, velmi málo on může dráždi Outlander sezóna 4 a zda Mila Kunis, Kate McKinnon a Caitriona Balfe jsou ve skutečnosti stejná osoba.

Hrajete v tomto filmu agentka špatného. Jak to bylo pro vás, abyste přešli od Jamieho k této roli?

Žádná paruka, žádný kilt, žádné koně ... Byla to fantastická zkušenost. Byla to skvělá příležitost udělat něco úplně jiného. A Mila a Kate jsou skutečně - za pár minut to uvidíte - společné a zábavné. Jejich přátelství je jádrem tohoto filmu a je to pravé. To je celá chemie ... ty dvě dívky opravdu zasáhly. Navíc je tu nějaká pěkná akce.

Musíte natočit film s Mila Kunis a Kate McKinnon po celé Evropě. Co to bylo - prostě jste se jen smáli každým trváním?

Jsou úžasné. Museli jsme se dostat po celé Evropě - uvidíte ve filmu, že je to trochu cesty. Jsou prostě tak legrační, a je úplně jiné, než pracovat ve velmi přímém dramatu, kde máte velmi malý plán. Na tomto [setu], každý úsek byl úplně jiný. A nevím, jestli víte - pravděpodobně jste viděli Kate - je to nejlepší, je tak legrační. Je to naprosto ohromující, vlastně, jak vtipná je. Každé přijetí je zcela jiné.

Jaká scéna byla vaše oblíbená natáčet?

Existuje jedna scéna, která mě vlastně mnohokrát rozesmála, když jsem četl scénář. Samozřejmě nejsem v tom - je to s Kate a Milou. Je tu auto ... nevědí, jak řídit posun směrem, a je to jen tak legrační okamžik. A myslím, že to všechno přichází k Susanně [Fogel], která napsala scénář. Je to opravdu skvělý scénář.

Premiéra Lionsgate's 'The Spy Who Dumped Me' - Red Carpet

Justin Theroux, Mila Kunis, Kate McKinnon a Sam Heughan na premiéře Spy, který mě vyloučil
Getty ImagesEmma McIntyre

Všichni tady jsou Outlander fanoušek. Sezóna 4 přichází v listopadu - co můžete škádlit?

Budeme v Americe. Je to nový svět, zřídíme si domov - zjistíte, že Jamie a Claire jsou skutečně spolu a užívají si rodinu. Který Jamie vždycky chtěl, samozřejmě. Vždycky chtěl mít velkou rodinu a usadit se. Takže v Americe je to první příležitost - například, den. A pak je to Outlander, tak to všechno jde do prdele.

Přehlídka přeměňuje skotskou krajinu na Severní Karolínu. Jaké typy kouzelných triků udělal Outlander tým vybojovat tento rok?

McDonald's jsme na všech místech položili na rohové rychlé občerstvení. [Smích] Ne. Šel jsem do Severní Karolíny,Outlander autor] Diana Gabaldon laskavě mi nařídil, abych navštívil některá místa. A je pozoruhodné, jak podobné Skotsko skutečně vypadá na místa v Severní Karolíně. Natáčení ve Skotsku jste opravdu někde převezeni. Má to něco společného s lesy a rozsáhlou krajinou - samozřejmě, nejsme tak velká jako Amerika, ale v tom dědictví je něco. Jen se učí o Americe ... je to země přistěhovalců a různých kultur, je to tavící hrnce. Je to nebezpečné místo a vzrušující příležitost. Takže tu máte opravdu skvělou zemi a my se pokusíme ukázat vám trochu svého dětství.

Museli jste se seznámit s novými dovednostmi nebo triky pro Jamieho v sezóně 4? Jak se máš sledovat medvěd?

Je to nebezpečné místo. Myslím, že sezóna 4 opravdu nastavuje scénu pro 5 a 6, o které jsme nedávno dostali pověření. Je to velký oblouk - velký, dlouhý příběh. Takže to opravdu nastaví obrázek na další z dalších několika sezón.

Vědci z knih vědí, že [klíčovým místem pro sezónu] je Fraserův hřeben. Co by o tom fanoušci měli vědět?

Je tam tak chladno. Vím, že se vyjednáváte ve Fahrenheitu - to je něco, co jsme se měli změnit, když jsme přišli do Ameriky. Měli jsme mít Celsia, protože je mnohem jednodušší. [Dave vzdychne] Booo [Smích] a bylo to velmi, velmi chladné. V tomto roce střídáme skokavou zimu ve Skotsku, takže je to tak tak Studený. A my jsme měli hromový sníh, který jsme nikdy předtím neměli, kde je pořád hrom a blesk - ach jo, ty máš to tady. To je kolik jsme se dostali k tomu, abychom to dokázali autenticky. Je to jako Amerika.

Jak se dostáváme do čtvrté sezóny Outlander, Jsem zvědavá - když se podíváte zpátky na to, jak se váš život změnil od pilota, co vám nejvíce vyčnívá?

Mám svůj vlastní mikrofon, to se změnilo! Co se změnilo ... všechno. Příležitosti. Jsem ve filmu! To mi dalo tolik příležitostí - nejen s dobročinností a My Peak Challenge, ale s dalšími věcmi. Mám dole další dva týdny v Jižní Africe, natáčet s Vinem Dieselem, což bude zábavné - je to komediální film [Bloodshot]. Je tu spousta příležitostí, a to je na popularitě Outlander, a vy, děkuji.

Co chcete fanouškům vědět Spy, který mě vyloučil než začnou naladit?

Prostě si to užij. Je to tak zábavné, uvidíte. Jádrem toho je toto skvělé přátelství mezi dvěma ženami, které se navzájem chovají. A vychutnejte si akci. Zjistěte, jestli vidíte, kde jsem zlomil kotník jako Tom Cruise ... ne, neudělal jsem!

Do své hvězdy co-hvězdy Kate McKinnon, Mila Kunis a [Outlander's] Caitriona Balfe mají nějaké podobnosti kromě toho, že jsou tak neuvěřitelně nadané a krásné?

Myslím, že jsou pravděpodobně stejní lidé. Mám pocit, jako by jen změnili paruky [Smích]. Ne, všichni jsou velmi pracovití. Caitriona je úžasná a usilovně tvrdě pracuje každý den. Je to stejné s [Mila a Kate]. Nejde jen o to, že jsou komediální komedie. Nejde o to, aby byla legrační osoba - je to o tvrdé práci. Kate měla malý poznámkový blok, který vynesl každou chvíli, aby napsal nové nápady, nové linie. Učila se maďarská, když jsme tam byli. Je tak pracovitá. A stejně tak s Mila - byla už léta v průmyslu. Je to spousta práce, aby se stala v horní části vaší hry, a tyto tři dívky opravdu jsou.