Chudáček Claire a Jamie - prožili tolik. Kromě nepatrného času cestování (samozřejmě), OutlanderCentrální pár se zabýval 20tiletou separací, útokem, smrtí, bitvami, amputací, podváděním, politickou revolucí, únosy, nemocemi a koupelnovými zařízeními z 18. století. Když jsme je naposledy viděli, byli ztroskotaní na amerických koloniích, takže to všechno bylo trochu únavné.

Ale dobrá zpráva! V nadcházející sezóně 4 se náš oblíbený pár, který roztrhává košili, konečně dostane k relaxaci. ELLE.com dostal všechny džusy z Outlander Pro vaši pozornost před emmy událostí v Los Angeles tento víkend.

Caitriona Balfe a Sam Heughan na veletrhu STARZ Outlander FYC

Caitriona Balfe a Sam Heughan na veletrhu STARZ Outlander FYC
Getty Images

Mohou zažít usazený manželský život - a to není vždy úžasné.

"Nakonec jsme je skutečně viděli v nějakém stavu domácí blaženosti," řekla Caitriona Balfe, která hraje Claire ELLE.com na červeném koberci. "Konečně, nejsou roztrháváni z domova, ani se nechají cestovat po oceánech. V podstatě se usadili a je to jinak dynamika a je to hezké to prozkoumat." Jaký je tento vztah, když je to normální? to opravdu bylo. "

Ale domestikace nemusí být přesně Jamieho silný oblek, a to by mohlo vést k výbuchu. "Je velmi praktický," vysvětloval Sam Heughan. "Proč potřebuje sedátko na záchod? Pravděpodobně ho přiměje, aby si ho vzrušoval, že by kolem něj vyčistila, nebo aby ho na určitých místech dala. Jsem si jist, že jejich domácí argumenty jsou hodně ohnivé. "

Ale stále bude spousta sexy času.

"Je to velmi důležitá součást jejich vztahu," řekl Heughan, ale bez napětí neustále se oddělujících, uvězněných nebo téměř mrtvých, by se v tomto oddělení mohlo trochu zpomalit. "Jsou trochu starší," řekl "možná je to méně energické, kdo ví, ale jsou šíleně zamilovaní jeden druhého, jsou teď starší a je to poprvé, kdy jsme je skutečně viděli jako pár, kteří mohou být skutečně spolu a ne být v nějaké dramatické dráze ... Až dosud se vždycky něco děje, je to pěkné, na krátký okamžik vidět, že se mohou uvolnit ve společnosti druhé, ač samozřejmě je to Outlander, tak to netrvá dlouho. "

Caitriona Balfe v události STYL Outlander FYC

Caitriona Balfe
Getty Images

Všechno to nádherné vlasy jsou falešné, mimochodem.

Jedna věc, kterou jsme si všimli na červeném koberci, byla Balfeova roztomilá, čerstvě střižená bobová třepačka. Takže odřízla slavné kudrlinky Claire, protože už skončily v sezóně 4?

"Vůbec ne," řekl Balfe. "Máme pravdu. Ale my jsme používali paruky od minulé sezóny. Takže jsem se mohl uvolnit a udělat si vlastní věci. "Heughan, jehož vlasy byly krátké a blonďaté na akci, také přiznal, že Jamieina hříva je většinou prodloužení a paruky na show, čímž zničí fantazii každého, že má prsty přes Jamieho červenou kudrlinky. Smutný.

Brianna bude časem cestovat a Claire bude velmi zdůrazněna.

Slyšeli jsme, že Claire a Jamieho dcera Brianna (v současné době ve 20. století) budou v příštím roce cestovat zpět, ale nebyli jsme si jisti, jak to půjde. Zdá se, že nebude procházet kameny jako její matka, ale udělá jiný druh hocus pocus místo toho.

Caitriona Balfe a Sophie Skeltonová v Outlander

Sophie Skeltonová (Brianna) a Caitriona Balfeová (Claire) v Outlander
Starz

"Cesta, kterou podnikne na cestu, je velmi odlišná od cesty, kterou Claire podnikla," řekl výkonný producent Ronald D. Moore. "Jsou na velmi odlišných tratích. Ona jde na jiný účel a jinak než Claire, a jakmile dorazí, má jiné problémy než to, s čím se Claire zabývala. "

Také Claire si není jistá, že průkopnická éra Severní Karolíny je nejbezpečnější místo pro její drahocennou dceru. "Chce, aby její dcera měla každou příležitost a žila šťastný a bezpečný život," řekl Balfe. "Nemyslím si, že je přesvědčena, že je to možné v 18. století, přinejmenším na začátku. Takže to bude horkoladké. Je zřejmé, že to bude tak sladké, že znovu uvidí Briannu, ale bude se o ni starat. "

Frank může být zpátky, ale je určitě ještě mrtvý.

Došlo k nějakým pověrám, že se Tobias Menzies vrátí na přehlídku, ale jelikož oba jeho postavy - Frank Randall a Black Jack Randall - jsou mrtví, to se může ukázat jako komplikované a producenti se dočkali toho, jak by to mohli vyndat.

"V této sezoně už nebudete opravdu vidět Black Jack," řekl Moore, "ale je tu šance, že bys mohl znovu vidět Franka. Bude zajímavé vidět vaši reakci na to, jak ho hrajeme, pokud se nám to podaří, jak ho hrajeme v této sezóně, protože je to něco trochu jinak. "

Výkonný producent Maril Davis naznačil, že se Frank může znovu objevit prostřednictvím několika vzpomínek. "Je to těžké, protože Frank je zřejmě mrtvý," řekla. "Ale vy víte co, jistě v knize, vždycky vidíme vzpomínky na Claireův vztah s Frankem. To máme rádi. "

Ale zatím Moore nic neudělal. "Je to ještě něco, s čím hrajeme," řekl.

obraz

Tobias Menzies (Black Jack Randall) a Sam Heughan (Jamie Fraser)
STARZ

Bude více členů rodiny.

Již víme, že Maria Doyle Kennedyová se připojuje k přehlídce jako Jamieho teta Jocasta Cameronová, ale zní to, že na cestě budou ještě další rodinné postavy. Heughan řekl: "Lidé se objeví a lidé se vracejí do svého života v této sezoně, která rozšiřuje svou rodinu. Některé jsou překvapivější než jiné. Tato sezóna je hodně o rodině a o základy toho. Jamie Fraser je konečný patriarcha, chce zajistit všem. Vždycky chtěl být rodičem a má rozvinutou rodinu. Myslím, že se tu pokouší postavit. "

Heughan také naznačil, že Jamie a Claire se mohou stát prarodiči! "Vyrostl víc a nyní se snaží zajistit svou rodinu," řekl, "abych pochopil, že víc, jak to je být otcem nebo dědečkem." Takže teď je otázka: Bude to Marsali a Fergusovo dítě nebo přijde Brianna v 18. století těhotná s Rogerovým dítětem?

obraz

Sam Heughan na události FYC STARZ Outlander FYC
Getty Images

Claire a Jamie budou žít v rozkošném srubu.

Pár bude obývat "Fraserův hřeben" - nádherný domov v lese, které budou postavit, což nám připadá jako solidní důvod, proč vidět Jamieho bez trička se sekerou.

"Vidíte stavbu Jamie," řekl produkční návrhář Jon Gary Steele. Výsledná kabina je skutečně velkolepá. "Musím přiznat, že je to úžasné," řekl. "Myslím, že lidé budou chtít žít v něm, mají krby na obou koncích a vždycky se objevuje oheň a je to krásné, není to velké, není to být velký, ale je to trochu okouzlující pro to, co to je. Bude to skvělé. "

Frasers také bude mít spoustu krásných zvířat, řekl Steele. "Máme živočichy, máme k dispozici pera a všechny druhy zahrad a věci se dějí. Existují koně, kozy, prasata a pes. "Samozřejmě jsme o Rollovi slyšeli toho psa, který by měl být vlčí hybrid (takže Hra o trůny!), když se zprávy rozbilo, že bude hrát dva odpovídající psi ze severní inuity.

Naneštěstí budeme muset počkat na pád, abychom viděli, že všechny tyto drahokamy v sezóně 4 byly uvedeny do akce. Ale prozatím víme, že bude silně zaměřeno na to, že se Claire a Jamie usadí. Jak říká výkonný producent Matthew B. Roberts, "poprvé si vybrali místo, které chtějí nazvat domů, a sezóna 4 je opravdu o tom, že se domů a překážky, které se zavazují, pokusit to udělat. Jaká je definice domova? Jsou doma je jako pár? Je to domov, kde je srdce, nebo je to skutečné fyzické místo? Budete se muset dívat a zjistit. "

A poslední věc, na kterou jsme vždycky doufali - Jamie určitě cestuje časem.

Vzpomínáte si, jak se zpátky v pilotní epizodě, když Frank vidí náhodou Scotsmana zírajícího na Claire přes hotelové okno v Invernessu, jen aby mu bizarně zmizel? Vždycky jsme si mysleli, že to musí být Jamie čas do dnešního dne, ale čekali jsme navždy, abychom slyšeli něco o tom. "Jednalo se o náhodného hráče golfu," nejprve se zajímal Moore, ale Davis to potvrdil!

"To je Jamie," řekla. Ještě bohužel, nezdá se, že bychom z této chvíle viděli tuto scénu z jeho pohledu. "To nebylo vysvětleno," dodala, "ale doufejme, že se dostaneme k tomu bodu, kdy nám to vysvětlíme."

Vzrušující, Heughan řekl, že vlastně už četl scénář pro tuto část. "Diana [Gabaldon, autor Outlander knihy] napsal tuto scénu a ona to ukázala několika málo z nás, "řekl. Takže možná to bude v sezóně 5 ... nebo 6? Je zřejmé, že s námi je naprosto v pořádku, pokud budou muset pokračovat ve výstavě navždy.