kate bosworth homefront

kate bosworth homefront

Foto: Getty Images

Kate Bosworth upustila svůj nedotknutelný pohled - spolu s módním smyslem, krásou spánku a hygienickou rutinou (-), aby hráli na drogové závislosti Cassie Klum Domácí fronta, který dnes narazí na divadla pro Den díkůvzdání. "Spousta lidí se zeptala, jak náročné bylo, když jsem se drsně vyškrábal," vysvětlil Bosworth o její šokující transformaci. "Ta část nikdy nebyla něco, co považuji za náročné. To je jen fyzický.

Bosworth hraje společně s Jamesem Francem a Winonem Ryerem, který provozuje malou metropolitní operaci - v akčním thrilleru, který napsal Sylvester Stallone. Bohužel pro Perníkový táta wannabes, Bosworth zahájí turbulenci s tajemným novým místním Jason Statham, který se ukáže jako bývalý agent DEA.

ELLE.com se posadil s Bosworthem, aby promluvil o vývoji postavy, o tom, jak být špatný, ao plánech díkůvzdání.

Jak přinášíš pravdu svým postavám?

Výzva pro mě s Cassie byla zachování její důstojnosti a její lidskosti. Nechtěla jsem jí dělat karikaturu, nebo se na ni dívat jako na tuto bláznivou metaplu. Je to žena, která se snaží vypořádat se s velkou bolestí, ale nedokáže léčit. Je to exponovaná nervová síla a na cestě ničení, kde se chová jako emocionální beran. Samozřejmě, drogová závislost to zhoršuje.

Jak se spojuje s postavou, která je daleko od vašeho života a zkušeností?

Jsem z malého města. Takže jsem začala přemýšlet o té malé holčičce a říkala si: "Opravdu to chci udělat, nebo to jednoho dne, opravdu se chci dostat odsud." Pak oříznuta o 15 let později a ona to nedělala. Jak se vyrovnáváte s tím zklamáním a ztrátou ve svém životě?

Jaká je vaše definice špatného?

Někdo, kdo je sám sobě věrný a bude ji chránit a bránit.

Vyhovuje vám tato definice?

Snažím se to každý den dodržovat. Cítím se velmi nepohodlně, když se se mnou na pravdivé úrovni nezapojuji. Nedělám dobře, když nejsem založen.

Můžete na to rozšířit?

No, jako jedna věc, miluju být v tomto věku. Existuje jen tolik životních zkušeností, které máte, když jste mladí, což znamená, že existuje jen tolik důvěry, které můžete mít. Ve svých třicátých letech jste žil dostatek života, abyste řekl: "Ach, vím tento pocit. A já také vím, jak s tím vypořádat."

Kdo byl tvůj první akční hrdina?

Neměl jsem slávy na známých osobách. Mé dětské rozdrcení byly moji vrstevníci a já jsem byl spíše nakloněn tomu, aby se tiše-poetický typ líbil.

Kde jsou hrdinové ženských akcí?

Nemusím nutně myslet, že postavy musí střílet zbraně nebo závodní auta jako hrdina. Myslím, že se to může stát i na emocionální úrovni.

"Homefront" hity divadel na Den díkůvzdání. Jaké jsou vaše plány pro dovolenou?

V letošním roce budu na setu [pro můj další film, Somnia]. Můj manžel bude se mnou a moje nevlastní dcera bude ležet. Budeme mít takhle legrační, make-shift, "filmový set" Díkůvzdání. Ale nebojte se, ne v mém přívěsu.