juno chrám

Foto: Getty Images

Foto: Getty Images

Pokud byste mohli mít všechno bohatství na světě, rozhodli byste se? A za jakou cenu? To jsou otázky, které hvězda Juno Temple odpovídá ve svém nejnovějším filmu, Mosazná čajová konvice. "Je to jako dospělá bába. Zeptá se, jak daleko půjdeš, abys získal to, co chceš," řekl Temple pro ELLE.com.

Dnes udeří divadla do thrilleru osciluje mezi fyzickým zneužíváním podobným karikatury a léčí bolest jako potěšení, než nakonec přistane na dolní a špinavé jednání emočního jizvení. "Mám rád, že cesta filmu končí emotivní bolesti," vysvětloval Temple. "Myšlenka sedět proti někoho, koho milujete, a jen ublížit jim všechno, co máte jako zbraň, jen se srazit na jejich vnitřní straně, to je místo, kde se film změní tón. Emocionální jizvy jsou hodně, mnohem těžší se vypořádat s. kteří jsme. "

Po přesunu do Los Angeles z Anglie (v předvečer svých dvacátých) před čtyřmi lety se indie miláček a studio "go-to dívka" rychle objevila v oku veřejnosti. A přesto se odhalí, že je na zemi a dívčí než její emocionálně bojující, postavy "bez vězňů"; čtěte dál, abyste se dozvěděli o jejím krásu, úžasném obchodě a jak se cítí pracovat vedle svého přítele (a co-hvězdy) Michaela Angarano.

ELLE: Jak to fungovalo se svým přítelem?

Juno Temple: Má skoro pocit, že je z jiné generace. Je inspirován Paulem Newmansem, Al Pacinosem - takovou práci. Je tak oživující, že s ním pracuje. To je skvělé.

ELLE: Jak se váš žravý personál na obrazovce porovná s životností mimo obrazovku?

JT: Jsem rozhodně mnohem tišší osoba v mém skutečném životě. Musíš mě skutečně poznat. Moje srdce se stále rozbíjí. Jsem docela dívčí a docela křehká pod tím. Ale myslím, že je to radost, když hraješ tyhle postavy - je to přesvědčený - a ty se toho naučíš hodně.

ELLE: Co jste se právě naučil?

JT: Mnoho dívek, které jsem hrál, se musel naučit postavit se a rozvíjet tuto vnitřní důvěru. Všichni to dělají různými způsoby a to bylo opravdu skvělé, když jste zjistili, jak to udělat ... Abyste se postavili sami. Cítím, že pokaždé, když hraješ postavu, musíš trochu dát sám sebe. A pokaždé, když odcházíš od nějaké postavy, vzal si s sebou trochu z nich.

ELLE: Jaký je váš vztah k penězům?

JT: Kámo, upřímně řečeno, rozhodně nejsem v této práci, abych vydělal peníze, zvláště teď. Nemám děti. Pronájím si malý dům. Líbí se mi vinobraní. Nezajímá mě designer nakupování; Najdu to všechno v obchodech s úsměvem. Jsem si jist, že se věci změní, když mám děti, ale teď je nemám. Takže musím jen příležitostně krmit, občas dělat nějaké obchody s úsměvem a dělat nájem, abych se nedostal k vysídlení. I když určitě mám okamžiky, kdy jsem jako: "Chci, aby agent Provocateur spodní prádlo," ale pak vy čekáte a vydělat si čas.

juno chrámu v mosazné čajové konvici

Foto: Magnolia Pictures

Juno Temple v Mosazná čajová konvice; Foto: Magnolia Pictures

ELLE: Ve filmu je spousta spodního prádla,

JT: Je to všechno moje vlastní. Všechno je od agenta Provocateur. Jsem obrovský fanoušek, úplně. Jsem posedlý. Spodní prádlo je pro mě obrovské.

ELLE: Odkud pochází tvoje posedlost?

JT: Být ženou - a spodní prádlo je tak tajně vyjadřující - je to něco tak osvobozujícího jako žena, tak zábavné a sexuální a tajemné. Líbí se mi to myšlenka.

ELLE: Kde nakupujete vinobraní?

JT: Squaresville je můj oblíbený, na Vermontu a Melbourne. Miluju to tam. Ty dívky jsou se mnou krvavě úžasné. Kdykoli najdou dobrý kus, jsou jako "Aha!" a dejte mi ji stranou.

ELLE: Jak definujete svůj styl?

JT: Jsem určitě vintage narkoman. Osobně jsem velký do 90. let, 90. let. Mám rád rozmanitost oblečení koberečků a bund a takové věci. Musíš být chytrý. Ale také miluju třicáté kouzlo. Ty krásné šaty s předsudkem. Nejsem dost vysoký. Přál bych si, abych byl pro ně dost vysoký, ale jsou tak krásné. A spodní prádlo pro 30 let je pro mne velkou inspirací. Na střední škole, to bylo moje věc, nosit 30s spodní prádlo jako svrchní oděv. A pak, sedmdesátá léta: dno zvonu, malé bikini, velké, srstnaté kabáty, kruhové brýle.

ELLE: Film zkoumá kulturu krásy - voskování, móda, make-up, spodní prádlo - a ukazuje krásu jako bolest. Na co se přihlašujete?

JT: Jsem velmi, velmi dívčí, když jde o umývání mého obličeje a použití lotiony a lektvarů pro koupel. Jsem posedlý tím. Ráda se mi líbí. A rád bych si před spaním nasadil parfém. Je to něco opravdu šikovného. To je řečeno, že si vlasy umyji co nejrychleji a mám rád ten den v den, kdy si vzal ten make-up, který jsi měl na sobě. Takže je to jen jin a jang.