21 Myšlenky, které jsem viděl, jsme to my

To jsme my 2. sezóna se oficiálně začala a můžu opravdu říci, že jsem nebyl připravený být tolik emocionální vrak v rané sezóně. Zdá se, že závěrečné momenty epizody odhalují přesně, jak Jack zemřel, a ukázal nám, že Rebecca je zaplavenou zármutkem zaparkovanou mimo vypálený plášť domu Pearson.

Je to spousta procesů - zejména proto, že stále existuje hodně nezodpovězených otázek ohledně posledního výstřelu - ale před tím konečným hráčem se také stalo tolik. Zde je 21 myšlenek a pocitů, které jsem měl během premiérové ​​epizody To jsme my, z nichž většina nesouvisí s těmi traumatickými závěrečnými okamžiky.

1. Ahoj, vykopáváme se s Ronem Cephasem Jonesem, který dělá oduševnělý hlas? Tato epizoda mi ani nedává šanci bojovat, aby neplakala. ("Myslíš na mě jako na tebe, synu?" Jsem FINE.)

2. Broody Randallová nemá chlad, a je to nádherné. Dokonce pozná tenhle pár, jehož dítě se asi chystá unesit? (Na boční poznámce jsem si jistý, že pohled ze strany Sterlinga K. Browna, který se nad touto dcerou donesl, mě spontánně ovuloval.)

3. Počkejte, proč je Kevin střílet návrhovou scénu proti golfovému míči místo jeho hvězdy? Zjistil jsem, že se jedná o standardní praxi, když filmy používají CGI, ale kdo je "Emma" a proč by ji měli zelené obrazovky? Je Kevinův film skutečně láskařským příběhem o člověku, který padá za cizince a / nebo duch?

4. Oh. Ach ne. Jack a Rebecca se chystá rozhovor, kde řeknou dětem, které oddělují. Nemůžu se na to dívat a neposkytnu žádné komentáře.

5. Takže to byl přesně rok od doby, kdy pilot a Velcí tři všichni se otočili 37. A Randall to jednou provždy potvrdil To jsme my se nyní odehrává v Americe Trump, což ... znamená, že volby se staly uprostřed minulé sezóny a všichni prostě o tom nemluvili?

Chrissy Metz v této sezóně 2

NBC

6. "Kardashiové jsou jako gremlini - příští týden bude jejich bazilion." Sakra, Kevin to opravdu nazval.

7. Nejsem do Tobyho vůbec. Je to nízký klíč, který ovládá a má spoustu věcí, ale...že "NOOOOO", jak Kevin přišel, byl skvělý. Kevin potřebuje hranice, upřímně.

8. "Zavolá." Jaaaack 🙁

9. "Vstávejte tam. To je to co řekla."Je téměř nespravedlivé, že Sterling K. Brown může být tak pozoruhodným dramatickým hercem a také bez námahy zabít "to je to, co řekla" linka.

10. Dokonce i když bojují, Randall a Beth dokáží definovat vztahové cíle. Rozhodně má pravdu o tom, že chce obnovit svoji dětskou situaci a ctít své dva otce, že oba jsou mrtví, ale to nemusí nutně znamenat špatný nápad.

Sterling K Brown v této sezóně 2

NBC

11. Počkej, Kate právě odešla z konkurzu? Kate! Sledujte své sny! Ale jsem nesmírně spokojen s tím, že její sezóna dva oblouky nebude úplně o její váhu.

12. Chudák Randall byl svědkem Jackovy a Rebeccyovy brutální boje v finále sezóny? Oof. Ten kluk už trvá příliš mnoho úzkosti.

13. Tato scéna, kde Rebecca řekne Randallovi o jeho přijetí, je čistě nezvyklý pocit. "Byl tak odhodlaný, že byste měl být náš." Nedokázal se dostat po suchém oči, když byl klip uvolněn - stále to teď není možné.

14. Kevinův performativní doučování je velmi konzistentní. V první sezóně si Kevin vzal Randalla do té nepříjemné scénické restaurace, aby dokázal, kolik lidí ví. Milujte kontinuitu zde s tím spojením sushi. Stejné řešení, jiné pobřeží.

15. Jack se snaží dostat Rebeku do sólového koncertu. Nabízí za to zaplatit. Tohle je zabíjení meeeee.

obraz

NBC

16. Kevinovi a Tobymu, kteří bojují o Kateovi citovi, je zajímavé, ale paternalistický způsob, jak o ní mluví, není roztomilý. Díky Bohu je říká: "Jsem 37letá žena. Nemusel bych být zatlačován ani zakousnut. Ne manželem, ne bratrem, nikým nikým. "

17. Je to skutečně Chrissy Metz? Protože je neuvěřitelná. Způsob, jakým skončila konkurz, byla brutální, ale realistická - Kate je dobrá, ale skutečně nezaplatila své odměny ani ve všem trénovala.

18. Kate musel říct Kevinovi, že jejich táta zemřel. Na 17. To je mimo traumatické.

19. "Neměl jsem tě nechat odejít .... To není to, co děláme, to není to, čím jsme. To nejsme my. " Rebecca se snaží tak tvrdě, aby doslova obrátila všechno, co bylo řečeno v tom strašném boji, a resetovalo věci tak, jak byly, a to ... nebude fungovat.

20. Ne. Oh, Jacku. To je tak strašně skutečné. Samozřejmě že on relapsoval. Jsem rád, že přehlídka neřeší alkoholismus jako něco, co opravdu zmizí, a jsem ještě rád, že tentokrát Rebecca neodchází.

21. Myslíme si, že domácí oheň souvisí s pitím? Mám vážně Manchester u moře vibrace. Ale Kate znovu považuje jeho smrt za její vinu, tak způsobila požár? Já nejsem v pořádku.