obraz

Getty Images

Aveda Stress-Fix Concentrate Rollerball, 24 dolarů;

aveda.com

obraz

Zdvořilost od Avedy

Zatímco jsme určitě měli spoustu zábavy s tím, co děláme, v kanceláři ELLE.com existuje nejvíce určitá krize. A během jednoho zvláště stresujícího odpoledne to bylo docela fascinující - nemluvě o veselém pohledu, protože nejméně tři editoři současně vytáhli ze skříňových schránek stejné skleněné lahvičky a dýchali hluboko, v tandemu. Naštěstí se jednalo o harmonickou kombinaci francouzské levandule, lavandiny a šalvěje z klarinetu - známého jako Avedaho brilantně uklidňujícího stresu-fixního koncentrátu.

"Obvykle s něčím, co si položil přímo pod nosní dírkou a dýchal, doporučil bych těžký výzkum," přiznává Danielle, jeden z pachatelů. "Ale v tomto případě jsem si jistý, že velmi vhodný tým vědců udělal všechny příslušné testy. Jsem docela nadšený úzkostí, takže kdykoli můžu trochu ulevit, je to nebe."

Od té doby se šikovné rollerové míče dostaly do více peněženek a do více stolů, pozitivně zenové vůně připravené na dlouhé hodiny, důležité setkání a ničivé zprávy o Ryan-Goslingovi. Skutečnost, že naše Jít! Jít! Jít! pracovní atmosféra, která se vyskytuje ve městě, který nikdy nespí, je, jak poznamenává Megan, "recept na stres". "Stále držím tento malý rollerball na stole a používám ho neustále po celý den, kdy se věci cítí ohromující," říká. "Její silná levandule okamžitě vyčistí dutiny a hlavu a levandule je oblíbená vůně mé maminky, takže její malá připomínka mě vždy uklidňuje."

Možnost rollerballu, který vás okamžitě přivede k klidnějšímu místu nebo paměti, se zdá být všudypřítomným tématem - ačkoli to může být pro Meganu máma, pro Victoria, je to jižní Francie. "Strávil jsem blažené léto ve středních školách procházky přes Provence," vzpomíná. "Kdybych mohl zapamatovat tuto památku do vůně, byla by to úžasná směs levandule a šalvěje." Zatímco Justine osobně vybízí Tata Harperova vlastní stres-odlehčovací rollerball jako jí go-to, to také poskytuje okamžitý útěk. "Kožní guru mi dal lahvičku své aromatické stresové léčby poté, co jsem navštívil její farmu v Shorehamu v Vermontu," říká. "Cítím ji nábožensky, když se cítím stresově v práci a přenáší mě zpátky do svého bukolického zeleného panství, kde psi vždycky odkládají a čerstvá levandule je vždy v sezóně. Chci tam jít."

Navíc by Natalie ráda zdůraznila, že to není jenom vůně, která může přinést těžkou nostalgii, ale stavba: "Rollerballs jsou BOMB, protože mi připomínají 90. let." (Takže tak pravda, omezená příliš, někdo?

Každopádně, zatímco většina z nás je spokojena s rychlým přízvukem před tím, než se koncentrát znovu odhodí, Megan si všimne, že tam je specifickou technikou k dosažení levandule vyvolané nirvány: "Pokud jsem opravdu v náladě, (nebo dobře, špatná nálada) dělám to, co jste vlastně měli dělat s tím a trochu se na můj zápěstí připojit, připojte jednu nosní dírku se stejnou rukou, zhluboka se nadechněte a vydechujte a pak se nozdry změňte a opakujte. " Ahhhh.

Související: #ELLEloves: Sůl zemských pekařských perfektních cookies

Související: #ELLEloves: Everlane's Petra Tote Bag